DGN Teknoloji - Datacenter
Teknoloji Partnerleri  
anasayfa
    TEKNOLOJİ PARTNERLERİ

İnternet ve Teknoloji Partnerliklerimiz...

Kurulan iş ortaklıklarının bize verdiği güç ile kaliteli ürün ve hizmetleri uygun fiyatla sunabilmenin yanında birçok değerli firmanın kaliteli ürün ve hizmetlerini uygun koşullarla müşterilerimize sunabilmekteyiz. Son teknolojik gelişmeleri hızlı bir şekilde takip edilmesi ve teknik personelin yeterli seviyede tutulması için teknoloji partnerlikleri büyük önem taşımaktadır.


Teknoloji Partnerleri
Server kontrol panelleri konusunda sektörün lideri konumundaki Parallels; Plesk, Helm, Ensim, Virtuozzo gibi birçok popüler kontrol paneli yazılımını kendi çatısı altında toplamıştır. 2008 yılında firmamıza Türkiye'de lisans satış ve aylık olarak kiralama yetkisi verilmiştir.

Dünya üzerinde IP adreslerinin tahsisi ve düzenlemesi konusunda yetkili firmalardan biri olan RIPE (Réseaux IP Européens Network Coordination Centre); Avrupa, Orta Doğu, Afrika'nın bir bölümü ve Asya bölgesi için faaliyet göstermektedir. RIPE tarafından IP tahsisi ve kullanımı için yetkilendirilen firmamız tüm IP ihtiyaç ve yönetimini RIPE üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kullanım kolaylığı ve geniş ürün yelpazesi nedeniyle tercih edilen Microsoft ürünlerinin yasal olarak kullanımı için imzaladığımız Microsoft Partner Program ortaklığımız ile aylık kiralama modeli ile Microsoft ürünlerinin kullanımı mümkün olmaktadır.

Açık kaynak ve ücretsiz olmaları nedeniyle tercih edilen unix işletim sistemleri arasında kolay kullanımı ve yaygınlığı ile öne çıkan CentOS işletim sistemi tavsiye ettiğimiz ve destek verdiğimiz işletim sistemidir. Şirketimiz Centos resmi yansısı olarak bölgeye hizmet vermektedir.

Platformdan bağımsız (Windows,Linux,vb.) çalışabilen sunucu taraflı, html gömülü betik dili olan PHP, dünyada yaygın olarak kullanılan web programlama dili olmakla birlikte resmi PHP yansısı olarak yetkilendirilen şirketimiz, Türkiye'de bulunan iki adet yansıdan biridir.

Kullanıma yeni açılan dünyadaki birçok ülkeye ait alanadı uzantılarının satış entegrasyonu hızlı bir şekilde sağlayan Onlinenic ile bulunan gold partnerliğimiz sayesinde alanadı tescil işlemlerinizde geniş bir uzantı skalasında uygun fiyat ile hizmet verebilmekteyiz.

Yaygın kullanım ve iç transfer kolaylıkları nedeniyle Reseller Club, uyguladığı uygun fiyat politikası ve özel fiyat aralığı ile alanadı tescil işlemlerinde tercih edilmektedir.


Hizmet partnerleri hakkında bilgi almak için tıklayın


Partnerlerimizin ürünleri hakkında sorularınız için "İletişim" sayfasından yer alan araçlarla bize ulaşabilirsiniz.DGN Teknoloji ® markası ve logosu 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında KHK hükümlerine göre korunmaktadır. Site içerik ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz. © 2011
Datacenter | İletişim | SSS | DGN Plus | Twitter | Flickr | Foursquare | Kullanım Koşulları | Gizlilik
DGN Teknoloji Kurumsal