DGN Teknoloji - Datacenter
Sunucu Barındırma   Ayrılmış Alan   Web Hosting   Streaming   Alanadı Tescil  
anasayfa
    SUNUCU BARINDIRMA

DGN Datacenter: Hayal ettiğiniz tüm olanaklar ...

Ddos, dos saldırılara karşı firewall koruması,sunucu yedeklerinin saklanabilmesi için backup alanı,7 x 24 izleme ve takip hizmetlerinin standart ve ücretsiz olarak sunulduğu, yedekliliğin ön planda tutulduğu, dünya standartlarına göre projelendirilmiş ve bu standartlara göre inşaa edilmiş güçlü altyapısı ile dgn teknoloji datacenter, sektörün hizmetinde...
Datacenter Altyapı


           
Dilendiğinde yetkisiz müdahalenin engellenebildiği kilitli 42U veya half rack (21U) kabin veya ATX tipi sunucuların barındırılabildiği özel tasarım co-location alanlarında yüksek performans ile kesintisiz hizmet alınabilmektedir.

Sunucular dışında kiralanan alanlara yerleştirilebilecek her tür network ve elektronik ekipman (GSM modülleri, DVI encoder vb.) için fiziksel yeterlilik ve donanım yine datacenter co-location alanlarında bulunmaktadır.
Web projelerinin hacmine uygun olarak doğru büyüklükte sunucu seçimi ile yüksek ziyaretçi sayılarına düşük maliyetler ile ulaşmak artık mümkün.

24 saat kalp atışları izlenen, olası herhangi bir problemde teknik ekip tarafından hızla ilk müdahalesi gerçekleştirilen dedicated sunucular ile internet üzerinden sunacağınız hizmetler kesintisiz ve hızlı olacak.
İnternet sitenizin, e-posta sunucunuzun ihtiyaç duyduğu işlemci gücü başlangıç seviyesinde düşük olabiliyorken, kullanımınız arttıkça bu ihtiyaç yükselebilir. Sizde bugün servislerinizi veya internet sitenizi DGN Bulut'a taşıyın, ilk donanım yatırımını ve gelecek planlamasını unutun!

Servislerinizi veya kişisel bilgisayarlarınızı DGN Bulut'a taşıyın. Bilgisayarınızı dünyanın her yerinden herhangi bir bilgisayardan kolayca ulaşın.


Sunucu barındırma ile ilgili sorularınız için "İletişim" sayfasından yer alan araçlarla bize ulaşabilirsiniz.

DGN Teknoloji ® markası ve logosu 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında KHK hükümlerine göre korunmaktadır. Site içerik ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz. © 2011
Datacenter | İletişim | SSS | DGN Plus | Twitter | Flickr | Foursquare | Kullanım Koşulları | Gizlilik
DGN Teknoloji Kurumsal