DGN Teknoloji - Datacenter
DGN Teknoloji   Kurumsal Bilgiler  
anasayfa
    DGN TEKNOLOJİ

Sektördeki Rekabeti Geliştiriyoruz...

dgn teknoloji ilk olarak, 2001 yılında dgndesign adıyla internet çözümleri üretmeye başlamış ve bu dönemde; e-ticaret yazılımları, video & sound prodüksiyon, grafik afiş tasarımları, internet üzerinden sesli-görüntülü yayın aktarımı ve wap tabanlı projeler geliştirmiş olup birçok seçkin kuruluşa hizmet vermiştir.

dgn teknoloji 2005 yılı sonunda kendi bünyesinde oluşturduğu projelere daha büyük bir ivme kazandırmak amacıyla dgndesign adı altında verilen hizmetleri rafine ederek, internet veri hizmetleri sektörüne yönelmiş ve ticari ünvanını dgn teknoloji A.S. olarak değiştirmiştir.

dgn teknoloji ülkemiz şartlarına uygun olarak oluşturduğu datacenterda, enerji, iklimlendirme ve yerleşim olarak, yılların verdiği tecrübe ile hizmet alan müşterilerinin, internet ağına hızlı ve sorunsuz erişimini hedeflemektedir.Türkiye'nin datacenter alanındaki en büyük yatırımını yapan dgn teknoloji, yaklaşık onbeş ay süren inşaat süreci sonunda dgn plus bina projesini tamamlayarak Kasım 2009 tarihinden itibaren genişleyen ürün çeşitliliği ve artan hizmet kalitesi ile hizmetlerine yeni binasından devam etmektedir.

dgn teknoloji internet ortamında halen yayınına devam eden, çeşitli konu ve başlık altındaki projeleri ile Türkiyedeki internet kullanımının gelişimini desteklemektedir. Tümü şirket bünyesinde hazırlanan haber portalları, canlı yayın hizmetleri, internet sitelerine ücretsiz olarak sunulan istatistik sistemleri çağın gerektirdiği şekilde yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

dgn teknoloji sahip olduğu yetki belgeleri ile datacenter, web barındırma ve kablosuz internet alanlarında onlarca başarılı projeye imza atmış olup, geniş bant internetin yaygınlaşması ve Türkiye datacenter hizmet kalite çıtasının yükseltilmesi amacı ile çalışamalarına devam etmektedir.

 DGN Teknoloji ® markası ve logosu 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında KHK hükümlerine göre korunmaktadır. Site içerik ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz. © 2011
Datacenter | İletişim | SSS | DGN Plus | Twitter | Flickr | Foursquare | Kullanım Koşulları | Gizlilik
DGN Teknoloji Kurumsal